Eurovent VENTOS kominek wentylacyjny

Eurovent VENTOS kominek wentylacyjny
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Dostępność: W magazynie
Model: VENTOS
Producent: Eurovent

Eurovent® VENTOS jest innowacyjnym w rozwiązaniu, uniwersalnym kominkiem wentylacyjnym do dachów skośnych od 15 do 60 St. dla wszystkich pokryć dachowych. Unikalny system połączenia kominka z płytą oraz kanał odprowadzający kondensat na zewnątrz stanowią o jego wydajności i niezawodności. Znajduje zastosowanie do wentylacji wilgotnego powietrza z poddaszy nieużytkowych, użytkowych, kuchni, łazienek, pomieszczeń sanitarnych i pionów kanalizacyjnych.

Eurovent® VENTOS jest produktem najwyższej klasy dlatego też jest odpowiednio oznakowany oryginalną etykietą.


ZASTOSOWANIE:

Eurovent® VENTOS stosowany na dachach skośnych jako element wentylacyjny, zwany przelotką dachową. Stosowany do wentylacji wilgotnego powietrza z poddaszy nieużytkowych, użytkowych, kuchni, łazienek, pomieszczeń sanitarnych i pionów kanalizacyjnych.

Wysoka jakość produktu Eurovent® VENTOS daje jego nabywcom spokój, pewność i gwarancję trwałości i zdrowego klimatu w ich domu.

 

Elementy zestawu    płyta podstawowa + kominek + przewód elastyczny
Kolor    ceglasty , antracyt , braz , kasztan *
Modele    RKU - Uniwersalny pokrycia ceramiczne RBU – Uniwersalny pokrycia betonowe 330mm RFU – Uniwersalny do pokryć płaskich RKB – Pokrycia ceramiczne – karpiówka RBE – Euronit Europa Dachstein Doppel S RBD – Braas Doppel S, Nelskamp S-Pfanne RBF – Brass Frankfurter Pfanne
Paleta    18 kompletów
 

Brak dodatkowych zdjęć produktu.