Eurovent MATT mata wentylacyjna

Eurovent MATT mata wentylacyjna
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Dostępność: W magazynie
Model: Matt
Producent: Eurovent

Eurovent® MATT jest jednowarstwową matą wielofunkcyjną przeznaczoną do stosowania w budownictwie do dachów spadzistych wentylowanych, z pełnym deskowaniem pod wszystkie pokrycia metalowe wykonane z blach płaskich wykańczane na rąbek stojący. Nadaje się również do stosowania w elewacjach metalowych wentylowanych i niewentylowanych jako warstwa drenażowa i wentylacyjna.

Eurovent® MATT jest produktem najwyższej klasy dlatego też jest odpowiednio oznakowany oryginalną etykietą.

Zastosowanie

Mata Eurovent® MATT znajduje zastosowanie do dachów spadzistych, ocieplonych, nieocieplonych, deskowanych, wentylowanych jako warstwa separacyjna i drenażowa pod pokrycia metalowe. Eurovent® MATT nadaje się również do stosowania w elewacjach metalowych wentylowanych i niewentylowanych jako warstwa drenażowa i wentylacyjna. Dzięki zastosowaniu w produkcji oplotu polipropylenowego jako warstwy separacyjnej osiągnęliśmy przestrzeń dającą pełną wentylację, i możliwość odprowadzenia wody oraz wilgoci spod metalowego pokrycia dachowego lub fasadowego. Dzięki zastosowaniu splotu Eurovent® MATT żywotność dachu lub fasady z pokryciem metalowym jest wydłużona o co najmniej kilka lat.

Wysoka jakość produktu Eurovent® MATT daje jego nabywcom spokój, pewność i gwarancję trwałości i zdrowego klimatu w ich domu.

dane techniczne

Masa powierzchniowa 300g/m2
Paroprzepuszczalność Pełna
Rozmiar rolki 1,4 m x 25 mb = 35 m2
Paleta 6 rolek

zalety

umożliwia pełny drenaż
możliwość odprowadzania kondensatu
separuje
umożliwia wentylację dachu i fasad
Brak dodatkowych zdjęć produktu.